Knižní jízdní řády

Základní informace a kontakty      Abecední seznam stanic      Mapové vyznačení tratí     
Všeobecné pokyny, označení a omezení jízdy vlaků, vysvětlení značek     

1XX       2XX       3XX       9XX
číslo
tratě
traťový úsek
010(Praha -) Kolín - Česká Třebová
011Praha - Kolín (osobní a spěšné vlaky)
012Pečky - Kouřim
013Bošice - Bečváry
014Kolín - Ledečko
015Přelouč – Prachovice
016Holice - Chrudim
017Česká Třebová - Dzbel, Chornice - Velké Opatovice
018Choceň - Litomyšl
019Česká Třebová - Lanškroun
020(Praha -) Velký Osek - Hradec Králové - Choceň
021Týniště nad Orlicí - Letohrad, Častolovice - Solnice
023Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách
024Ústí nad Orlicí - Mlýnický Dvůr
025Dolní Lipka - Hanušovice
026Týniště nad Orlicí - Broumov, Starkoč - Václavice
028Opočno pod Orlickými horami - Dobruška
030(Hradec Králové -) Jaroměř - Liberec
031Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř
032Jaroměř - Trutnov
034Smržovka - Josefův Důl
035Železný Brod - Tanvald
036Liberec - Tanvald - Szklarska Poręba Górna
037Liberec - Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách - Černousy
038Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
040Chlumec nad Cidlinou - Trutnov
041Hradec Králové - Jičín - Turnov
042Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou
043Trutnov - Lubawka
044Kunčice nad Labem - Vrchlabí
045Trutnov - Svoboda nad Úpou
046Lomnice nad Popelkou - Stará Paka
047Trutnov - Teplice nad Metují
060Poříčany - Nymburk
061Nymburk - Jičín
062Chlumec nad Cidlinou - Křinec
063Bakov nad Jizerou - Dolní Bousov
064Mšeno - Mladá Boleslav - Lomnice nad Popelkou
070Praha - Turnov
071Nymburk - Mladá Boleslav
072Ústí nad Labem - Lysá nad Labem
073Ústí nad Labem - Děčín
074Čelákovice - Neratovice
076Mělník - Mšeno
080Bakov nad Jizerou - Jedlová
081Děčín - Benešov nad Ploučnicí - Rumburk
083Rumburk - Dolní Poustevna - Bad Schandau - Děčín
084Rumburk - Panský - Mikulášovice, Rumburk - Krásná Lípa - Panský
086Liberec - Česká Lípa - Benešov nad Ploučnicí
087Lovosice - Česká Lípa
089Liberec - Zittau - Rybniště, Varnsdorf - Seifhennersdorf
090Praha - Ústí nad Labem - Děčín
091Praha-Hostivař - Roztoky u Prahy
092Neratovice - Kralupy nad Vltavou
093Kralupy nad Vltavou - Kladno
094Vraňany - Lužec nad Vltavou
095Vraňany - Zlonice
096Roudnice nad Labem - Bříza
097Lovosice - Teplice v Čechách
 
110Kralupy nad Vltavou - Louny
111Kralupy nad Vltavou - Velvary
114Lovosice - Postoloprty
120Praha - Kladno - Rakovník
121Hostivice - Podlešín
122Praha - Hostivice - Rudná u Prahy
123Most - Žatec západ
124Lužná u Rakovníka - Chomutov
126Most - Rakovník
130Ústí nad Labem - Klášterec nad Ohří
131Ústí nad Labem - Bílina
132Kadaň-Prunéřov - Poláky
133Chomutov - Jirkov
134Teplice v Čechách - Litvínov
135Most - Moldava v Krušných horách
137Chomutov - Cranzahl
140Klášterec nad Ohří - Karlovy Vary - Cheb
141Karlovy Vary - Merklín
142Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt
144Loket předměstí - Nová Role
145Sokolov - Kraslice - Zwotental
146Cheb - Luby u Chebu
147Cheb - Bad Brambach (- Zwickau)
148Cheb - Hranice v Čechách, Aš - Selb-Plößberg (- Hof)
149Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně, Krásný Jez - Horní Slavkov-Kounice
160Plzeň - Žatec
161Rakovník - Bečov nad Teplou
162Rakovník - Kralovice u Rakovníka
170(Praha -) Beroun - Plzeň - Cheb
171Praha - Beroun (osobní vlaky)
172Zadní Třebaň - Lochovice
173Praha - Rudná u Prahy - Beroun
174Beroun - Rakovník
175Rokycany - Nezvěstice
176Plzeň - Radnice
177Pňovany zastávka - Bezdružice
179Cheb - Schirnding (- Marktredwitz)
180+181Plzeň - Domažlice - Furth im Wald, Nýřany - Heřmanova Huť
182Staňkov - Poběžovice
183Plzeň - Železná Ruda-Alžbětín
184Domažlice - Planá u Mariánských Lázní
185Horažďovice předměstí - Domažlice
190Plzeň - Horažďovice předměstí - České Budějovice, Písek město - Protivín
191Nepomuk - Blatná
194České Budějovice - Černý Kříž
195+196Rybník - Lipno nad Vltavou, České Budějovice - Summerau
197Číčenice - Nové Údolí
198Strakonice - Volary
199České Budějovice - České Velenice
 
200(Praha -) Beroun - Písek
201Tábor - Ražice
202Tábor - Bechyně
203Březnice - Strakonice
204Březnice - Rožmitál pod Třemšínem
210Praha - Vrané nad Vltavou - Čerčany, Vrané nad Vltavou - Dobříš
212Čerčany - Světlá nad Sázavou
220(Praha -) Benešov u Prahy - České Budějovice
221Praha - Benešov u Prahy (osobní a spěšné vlaky)
222Benešov u Prahy - Trhový Štěpánov
223Olbramovice - Sedlčany
224Tábor - Horní Cerekev
225Havlíčkův Brod - Veselí nad Lužnicí
226Veselí nad Lužnicí - České Velenice
227Kostelec u Jihlavy - Slavonice
228Jindřichův Hradec - Obrataň
229Jindřichův Hradec - Nová Bystřice
230(Praha -) Kolín - Havlíčkův Brod
231Praha - Lysá nad Labem - Kolín
232Lysá nad Labem - Milovice
233Čelákovice - Mochov
235Kutná Hora - Zruč nad Sázavou
236Čáslav - Třemošnice
237Havlíčkův Brod - Humpolec
238Pardubice - Havlíčkův Brod
240Brno - Jihlava
241Znojmo - Okříšky
243Moravské Budějovice - Jemnice
244Brno - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov, Moravské Bránice - Ivančice
246Břeclav - Znojmo
248Znojmo - Retz (- Wien)
250(Praha -) Havlíčkův Brod - Brno - Kúty
251Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Tišnov
252Křižanov - Studenec
254Šakvice - Hustopeče u Brna
255Hodonín - Zaječí
260(Praha -) Česká Třebová - Brno
261Svitavy - Žďárec u Skutče
262Skalice nad Svitavou - Velké Opatovice
270(Praha -) Česká Třebová - Přerov - Bohumín, Mošnov, Ostrava Airport - Studénka
271Prostějov - Dzbel
273Červenka - Prostějov
274Litovel předměstí - Mladeč
275Olomouc - Drahanovice
276Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
277Suchdol nad Odrou - Fulnek
278Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město
279Studénka - Bílovec
280Hranice na Moravě - Střelná (- Púchov)
281Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm
282Vsetín - Velké Karlovice
283Horní Lideč - Bylnice
290Olomouc - Šumperk
291Zábřeh na Moravě - Kouty nad Desnou, Petrov nad Desnou - Sobotín
292Šumperk - Krnov
294Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem
295Lipová Lázně - Javorník ve Slezsku
297Mikulovice - Zlaté Hory
298Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
 
300Brno - Přerov (- Bohumín)
301Nezamyslice - Olomouc
303Kojetín - Valašské Meziříčí
305Kroměříž - Zborovice
310Olomouc - Opava
311Valšov - Rýmařov
313Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem
314Opava - Svobodné Heřmanice
315Opava - Hradec nad Moravicí
317Opava - Hlučín
318Kravaře ve Slezsku - Chuchelná
320Bohumín - Čadca
321Opava - Ostrava - Havířov - Český Těšín, Ostrava-Svinov - Ostrava-Kunčice
322Frýdek-Místek - Český Těšín - Cieszyn
323Ostrava - Valašské Meziříčí
324Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice
325Studénka - Veřovice
326Dětmarovice - Petrovice u Karviné
330Přerov - Břeclav
331Otrokovice - Vizovice
340Brno - Uherské Hradiště
341Staré Město u Uherského Hradiště - Vlárský průsmyk, Újezdec u Luhačovic - Luhačovice
342Bzenec - Moravský Písek
343Hodonín - Vrbovce
 
900(Visutá lanová dráha) Liberec-Horní Hanychov - Ještěd
ZVLZvláštní vlaky
 
T3Turistická železniční linka T3 Ústí nad Labem-Střekov - Velké Březno (- Zubrnice)
T4Turistická železniční linka T4 Lovosice - Třebívlice - Most
T5Turistická železniční linka T5 Roudnice nad Labem - Mšené Lázně - Libochovice
T6Turistická železniční linka T6 Kadaň-Prunéřov - Podbořany, Vilémov u Kadaně - Kadaňský Rohozec