Nákresné jízdní řády - formát PDF

5XX       7XX       formát PNG

číslo
tratě
traťové úseky
301
0-12
Čadca - Dětmarovice; Odb Koukolná - Odb Závada; Český Těšín - Ostrava-Svinov; Odb Odra - Výh Polanka nad Odrou; Ostrava hl.n. Sc 101/102 - Ostrava-Kunčice
301
12-24
Čadca - Dětmarovice; Odb Koukolná - Odb Závada; Český Těšín - Ostrava-Svinov; Odb Odra - Výh Polanka nad Odrou; Ostrava hl.n. Sc 101/102 - Ostrava-Kunčice
301a+307Ostrava-Svinov - Opava východ; Hlučín - Opava východ; Chuchelná - Kravaře ve Slezsku; Opava východ - Hradec nad Moravicí; Odb Moravice - Svobodné Heřmanice
301b/305
0-12
Chalupki - Bohumín os.n.; Chalupki - Bohumín-Vrbice; Petrovice u Karviné - Přerov přednádraží; Hranice na Moravě - Drahotuše (kol. 4TK)
301b/305
12-24
Chalupki - Bohumín os.n.; Chalupki - Bohumín-Vrbice; Petrovice u Karviné - Přerov přednádraží; Hranice na Moravě - Drahotuše (kol. 4TK)
302Ostrava-Kunčice - Valašské Meziříčí; Český Těšín - Frýdek-Místek; Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice; Paskov - BIOCEL Paskov závod
304Rožnov pod Radhoštěm - Kojetín; Zborovice - Kroměříž; Kojetín - Tovačov n; Bylnice - Horní Lideč
304a+308Velké Karlovice - Vsetín; Horní Lideč - Hranice na Moravě
305b/316
0-12
Přerov os.n. - Břeclav os.n.; Vizovice - Otrokovice; Hodonín - Holíč nad Moravou
305b/316
12-24
Přerov os.n. - Břeclav os.n.; Vizovice - Otrokovice; Hodonín - Holíč nad Moravou
306Studénka - Veřovice; Sedlnice výh. č. 1 - Mošnov, Ostrava Airport; Studénka - Bílovec; Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou; Suchdol nad Odrou - Fulnek; Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město
309+314a
0-12
Prosenice - Výh Dluhonice; Přerov přednádraží - Česká Třebová; Lanškroun - Rudoltice v Čechách; Třebovice v Čechách - Česká Třebová vjezdová skupina - Česká Třebová odjezdová skupina; Třebovice v Čechách - Česká Třebová odjezdová skupina
309+314a
12-24
Prosenice - Výh Dluhonice; Přerov přednádraží - Česká Třebová; Lanškroun - Rudoltice v Čechách; Třebovice v Čechách - Česká Třebová vjezdová skupina - Česká Třebová odjezdová skupina; Třebovice v Čechách - Česká Třebová odjezdová skupina
309a+305a/315/318aOlomouc hl.n. - Nezamyslice; Přerov os.n. - Brno hl.n.; Holubice - Brno hl.n.
310Opava východ - Olomouc hl.n.; Bruntál - Malá Morávka; Valšov - Rýmařov
311Krnov - Bludov; Zábřeh na Moravě - Šumperk; Šumperk - Olomouc hl.n.
312+512aHanušovice - Dolní Lipka; Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem; Lipová Lázně - Javorník ve Slezsku; Velká Kraš - Vidnava; Zlaté Hory - Mikulovice; Osoblaha - Třemešná ve Slezsku ú.r.
313+314Prostějov hl.n. - Chornice; Kostelec na Hané - Olomouc hl.n.; Senice na Hané - Červenka; Mladeč - Litovel předměstí; Skalice nad Svitavou - Třebovice v Čechách
317Vlárský průsmyk - Staré Město u Uherského Hradiště; Luhačovice - Újezdec u Luhačovic; Kunovice - Veselí nad Moravou; Vrbovce - Rohatec
317a+320
0-12
Hustopeče u Brna - Šakvice; Kúty - Brno hl.n.; Modřice - Brno-Horní Heršpice modřické zhlaví; Brno-Horní Heršpice modřické zhlaví - Brno-Maloměřice
317a+320
12-24
Hustopeče u Brna - Šakvice; Kúty - Brno hl.n.; Modřice - Brno-Horní Heršpice modřické zhlaví; Brno-Horní Heršpice modřické zhlaví - Brno-Maloměřice
318Veselí nad Moravou - Blažovice; Moravský Písek - Bzenec; Hodonín - Zaječí; Čejč - Uhřice u Kyjova
322Retz - Okříšky; Moravské Budějovice - Jemnice; Brno hl.n. - Jihlava
323Střelice - Hrušovany nad Jevišovkou; Moravské Bránice - Oslavany; Hrušovany nad Jevišovkou - Hevlín; Břeclav přednádraží - Znojmo; Boří les - Lednice
324
0-12
Brno-Maloměřice - Brno-Maloměřice St.3; Brno hl.n. - Kutná Hora hl.n.
324
12-24
Brno-Maloměřice - Brno-Maloměřice St.3; Brno hl.n. - Kutná Hora hl.n.
325Tišnov - Žďár nad Sázavou; Studenec - Křižanov; Havlíčkův Brod - Humpolec
326/501a
0-12
Brno-Maloměřice - Brno-Maloměřice St.6; Odb Brno-Židenice z - Česká Třebová; Odb Zádulka - Česká Třebová vjezdová skupina; Odb Zádulka - Odb Les
326/501a
12-24
Brno-Maloměřice - Brno-Maloměřice St.6; Odb Brno-Židenice z - Česká Třebová; Odb Zádulka - Česká Třebová vjezdová skupina; Odb Zádulka - Odb Les
 
501
0-12
Česká Třebová vjezd.sk. - Odb Parník; Česká Třebová odj.sk. - Odb Parník; Česká Třebová - Praha-Libeň
501
12-24
Česká Třebová vjezd.sk. - Odb Parník; Česká Třebová odj.sk. - Odb Parník; Česká Třebová - Praha-Libeň
502/503
0-12
Kutná Hora hl.n. - Ústí nad Labem západ vjezd. n.
502/503
12-24
Kutná Hora hl.n. - Ústí nad Labem západ vjezd. n.
502a+541Nymburk vjezdové n. - Poříčany; Nymburk vjezdové n. - Mladá Boleslav město; Jičín - Nymburk město; Chlumec nad Cidlinou - Odb Obora
503a+544Ústí nad Labem-Střekov - Děčín hl.n.nákl.n.; Děčín východ dolní n. - Děčín-Prostřední Žleb; Děčín hl.n. nákl.n. - Bad Schandau
504
0-12
Ústí nad Labem hl.n. os.n. - Kadaň-Prunéřov; Odb České Zlatníky - Obrnice; Ústí nad Labem západ vjezdové n. - Bílina; Most - Most nové n. St.7; Most nové n. odjezd - Třebušice; Jirkov nz - Odb Dolní Rybník
504
12-24
Ústí nad Labem hl.n. os.n. - Kadaň-Prunéřov; Odb České Zlatníky - Obrnice; Ústí nad Labem západ vjezdové n. - Bílina; Most - Most nové n. St.7; Most nové n. odjezd - Třebušice; Jirkov nz - Odb Dolní Rybník
505Pardubice hl.n. - Jaroměř; Opatovice nad Labem-Pohřebačka - Odb Plačice; Choceň - Velký Osek
506Týniště nad Orlicí - Otovice zastávka z; Dobruška nz - Opočno pod Orlickými horami; Václavice - Starkoč
507Havlíčkův Brod - Pardubice-Rosice nad Labem; Svitavy - Žďárec u Skutče
508+537aJaroměř - Liberec; Mladá Boleslav hl.n. - Turnov
509Jaroměř - Trutnov hl.n.; Teplice nad Metují - Trutnov střed; Trutnov-Poříčí - Kamienna Góra; Královec - Žacléř
510Trutnov hl.n. - Chlumec nad Cidlinou; Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou; Kunčice nad Labem - Vrchlabí
511Hradec Králové hl.n.- Turnov kolej č.23; Hněvčeves - Smiřice
512+513Štíty - Lichkov; Miedzylesie - Ústí nad Orlicí; Letohrad - Týniště nad Orlicí; Rokytnice v Orlických horách - Doudleby nad Orlicí; Solnice - Častolovice
514+523Trhový Štěpánov - Benešov u Prahy; Olbramovice - Sedlčany; Dobříš - Odb Skochovice; Čerčany - Praha-Vršovice
515Zruč nad Sázavou - Kutná Hora hl.n.; Třemošnice - Čáslav místní n.; Kolín - Ledečko; Pečky - Kouřim; Bošice - Bečváry
516Světlá nad Sázavou - Čerčany
517Heřmanův Městec - Chrudim město; Chrudim - Borohrádek; Prachovice kolej 1 - Přelouč; Choceň - Litomyšl
519Benešov u Prahy - Praha-Vršovice
520Odb Jeneček - Rudná u Prahy; Praha-Smíchov - Beroun-Závodí; Rakovník - Beroun os.n.
521Odb Záběhlice - Praha-Radotín; Praha-Smíchov - Beroun seř.n.
522Rakovník - Mladotice; Rakovník - Bečov nad Teplou; Protivec - Bochov
524+537Milovice - Praha-Vysočany; Praha-Vysočany - Mladá Boleslav hl.n.
525
0-12
Praha-Libeň - Praha hl.n.; Praha-Vysočany - Praha-Smíchov; Praha-Vršovice - Výh Praha-Vyšehrad; Praha odstavné n. - Praha hl.n. (kol. č. 103, 105); Praha odstavné n. - Praha hl.n. (kol. č. 102, 101); Praha Běchovice - Praha-Vršovice ček. kol.; Praha-Malešice - Praha-Žižkov n; Praha-Hostivař - Praha-Vysočany
525
12-24
Praha-Libeň - Praha hl.n.; Praha-Vysočany - Praha-Smíchov; Praha-Vršovice - Výh Praha-Vyšehrad; Praha odstavné n. - Praha hl.n. (kol. č. 103, 105); Praha odstavné n. - Praha hl.n. (kol. č. 102, 101); Praha Běchovice - Praha-Vršovice ček. kol.; Praha-Malešice - Praha-Žižkov n; Praha-Hostivař - Praha-Vysočany
526Praha-Libeň - Výh Praha-Bubeneč; Odb Balabenka - Praha Masarykovo n.-viadukt; Praha-Libeň - Praha-Holešovice-Stromovka
527
0-12
Výh Praha-Bubeneč - Děčín hl.n.; Ústí nad Labem hl.n. jih - Ústí nad Labem západ vjezd. n.
527
12-24
Výh Praha-Bubeneč - Děčín hl.n.; Ústí nad Labem hl.n. jih - Ústí nad Labem západ vjezd. n.
528Praha-Smíchov spol. n. - Hostivice; Praha-Bubny Vltavská - Kralupy nad Vlatvou; Kladno - Rakovník
529Odb Jeneček - Podlešín; Kralupy nad Vltavou předměstí - Velvary; Kralupy nad Vltavou - Obrnice
531Louny - Postoloprty; Louny předměstí - Rakovník; Odb Bažantnice - Odb Vrbka; Žatec západ - Most; Žatec - Chomutov; Droužkovice - Odb Dubina
532+530Mochov nz - Čelákovice; Čelákovice - Neratovice výh.č. 104; Neratovice - Kralupy nad Vltavou; Vraňany - Libochovice; Vraňany - Lužec nad Vltavou nz; Roudnice nad Labem - Zlonice
533+534Kadaň-Prunéřov - Cheb; Kadaň-Prunéřov - Kaštice; Vilémov u Kadaně - Kadaňský Rohozec
534a+535Chomutov - Vejprty; Děčín hl.n. - Litvínov; Most nové n. odjezd - Moldava v Krušných horách
536Mariánské Lázně - Johanngeorgenstadt; Krásný Jez - Nové Sedlo u Lokte; Chodov - Nová Role; Dalovice - Merklín
539Česká Lípa hl.n. - Louny; Čížkovice - Obrnice; Lovosice - Řetenice; Žalhostice - Velké Žernoseky
540Bakov nad Jizerou - Jedlová; Srní u České Lípy - Výh Žizníkov; Liberec - Děčín východ
542Mělník - Mladá Boleslav hl.n.; Mladá Boleslav město - Stará Paka; Odb Kamensko - Odb Zálučí
543Cheb - Hranice v Čechách; Tršnice - Bad Brambach; Tršnice - Luby u Chebu
546Benešov nad Ploučnicí - Dolní Poustevna - Sebnitz (Sachs); Rumburk - Ebersbach (Sachs); Mikulášovice dolní n. - Rumburk; Panský - Krásná Lípa
547Liberec - Zawidów; Bílý Potok pod Smrkem nz - Raspenava; Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem; Liberec - Zittau; Grossschönau/S. - Seifhennersdorf; Varnsdorf - Rybniště
548Szklarska Poręba Górna - Liberec; Železný Brod - Tanvald; Smržovka - Josefův Důl
 
701Veselí nad Lužnicí - Havlíčkův Brod; Dobronín - Polná nz
701a+702a+703Slavonice - Kostelec u Jihlavy; Tábor - Bechyně; Horní Cerekev - Tábor
702+715Tábor - Písek; Zdice - Protivín; Putim - Ražice
704+705aČeské Budějovice seř.n. - Benešov u Prahy; České Velenice - Veselí nad Lužnicí
705+706Gmünd NŐ - České Budějovice os.n.; Summerau - České Budějovice os.n.; Rybník - Lipno nad Vltavou
Alternativní
706
Rafting Lipno
Rybník - Lipno nad Vltavou
(Platí pouze od 25. do 27. srpna 2017)
707Volary - České Budějovice os.n.; Černý Kříž - Nové Údolí; Strakonice - Volary
708+710Číčenice - Volary; Číčenice - Týn nad Vltavou; Netolice - Dívčice; Horažďovice předměstí - Klatovy
709+714České Budějovice seř.n. - Plzeň hl.n. os.n.; Rokycany - Nezvěstice
711+710aPlzeň hl.n. os.n. - Železná Ruda-Alžbětín; Janovice nad Úhlavou - Domažlice
712+714aPlzeň-Jižní Předměstí - Furth im Wald; Nýřany - Heřmanova Huť; Pňovany - Bezdružice; Chrást u Plzně - Radnice
713Beroun os.n. - Cheb
715a+716Zadní Třebaň - Lochovice; Rožmitál pod Třemšínem - Březnice; Březnice - Strakonice; Nepomuk - Blatná
717Domažlice - Planá u Mariánských Lázní; Svojšín - Bor; Staňkov - Poběžovice
719+531aPlzeň hl.n. os.n. - Žatec-Velichov; Lužná u Rakovníka - Žatec; Krupá - Kolešovice nz